UYGUN FİYATLARA TEZ YAZDIRMA HİZMETİ

Tez yazım tercihi yapmanın en önemli etkenlerinden biri de tez yazım ücretlendirmedir. Ücretinin yanı sıra nasıl yazıldığının ve tezin yazılacağı üniversitenin tez yazım kılavuzuna uyulmuş olması da çok önemlidir. Tez yazım merkezlerinde öğrenciler genellikle fiyatlandırmaya dikkat ederken fiyatlandırmadan ziyade tezin kalitesi daha mühimdir. Uygun diye tercih edilen tez yazım merkezinin yazdığı tez kabul edilmezse boşuna zaman ve para harcamış olacaksanız. Tez yazdırırken özellikle tez yazdırma merkezinin prenslileri veya çalışma tarzı oldukça önem arz ediyor. Kriter olarak gözlemlemeniz gereken şey çalışma planları nasıl işliyor, danışmanlık aldığınız kişinin hizmet kalitesi ve güvenilirliği gibi koşullar yazılacak tezin kalitesini arttırmakla beraber ücretlendirmeyi tetiklemektedir. Bununla birlikte ücretlendirme asıl belirleyen koşullar; tezin derecesi (lisans, yüksek lisans, doktora) , yapılan sayfa aralığı, yazım dili ve süresine bağlı olarak değişmektedir. Örneğin; yabancı dilde bir tez yazdırmak isterseniz fiyat da buna bağlı olarak artacaktır çünkü İngilizce yazılması ve literatür taraması daha fazla emek gerektirmektedir. O yüzden bize talep verildiğinde göze aldığımız kıstaslar bunlar olup değerlendirmeler yapıldıktan sonra ücretlendirmeler yapılmaktadır.

PROJENİN ŞEKLİNE GÖRE FİYATLANDIRMA  

Tezin sadece düzenlenmesi: Tez yazımı tamamlanmıştır ve geriye sadece tez yazım kılavuzuna göre düzenlenmesi kalmıştır. Elbette projenin ebadına göre fiyatlandırma değişmektedir. Kaynakların düzenlenmesi, satır aralıları ve tezin baskıya hazırlanması bu aşamalardan sadece birkaçıdır. Bu işlemlerin yapılabilmesi için tez ve tezin yazıldığı üniversitenin tez yazım kılavuzuna ihtiyaç duyulmaktadır. Son ücretlendirme buna göre yapılmaktadır.

Tezin baştan yazılması: Tezin baştan sona yazılması, tezin konusunu, araştırmasını, anketleri, SPSS analizi, tezli yazım kuralları bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Yani baştan yazmada bütün sorumluluğu alıp bütün bir hizmet sunuyoruz. Yine ücretlendirme sayfa sayısı, yazım dili ve son teslim günü gibi koşullara göre değişmektedir. Bu hizmetimiz size sunarken içiniz rahat olabilir tezinizin üzerinde danışman hocanızın istediği revizelere hemen reaksiyon almakta ve düzeltmeleri yapmaktayız.

İntihal Düşürme: Öğrenciler tarafından yazılmış tezin intihal oranının düşürülmesidir adına yapılan uygulamalardır. Bu işlemin yapılmasını için yazılan tezin bir metin halinde (Word, Pdf) halinde bize iletilmesi, şuan ki oranı ve hedeflenen oranın bize aktarılması gerekmektedir. İntihal oranı düşürülmesi işlemi tezin içindeki özgün cümle miktarının aktarılarak, tezin taklitlerden arındırılması işlemidir. İntihal oranı düşürmede fiyat vermeden önce tezinizi görmemizden geçer.

Bitirme tezi yazdırma ücretleri: Bitirmez tezleri yani diğer bir deyişle lisans tezleri diğerlerine nazaran (lisansüstü, doktora)  daha kolay denebilir. Daha kolay sayılabilmesinin temelinde konu seçiminin daha özgür olmasında yatar bu da tezi yazma sürecini hem hızlandırıp hem de kolaylaştırır. Bitirme tezleri daha kolay görüldüğünden ücretlendirme diğerlerine göre daha uygundur.

Tez yazım sürecinde sürekli olarak muhatap bulacağınız bir tez ofisimiz bulunmaktadır. Tezin tüm aşamalarında sizleri bilgilendirip onayınız alındıktan sonra ilerliyoruz. Tez yazımı titizlikle ve engin tecrübemizle yazılıp son hali onayınızla beraber size teslim edilir. Amacımız % 100 müşteri memnuniyeti olduğu için sizlerin tez yazımından memnun kalmanız bizler için çok önemlidir. Tez yazdırmak ve tez yazımı hakkında  bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

www.regresyonakademi.com