İletişim Regresyon Akademi

  • ADRES

    Bostancı Mahallesi Küçükyol Sk. No:7/5 Kadıköy İSTANBUL

  • MAİL ADRESİ

    regresyontez@gmail.com

Soru,Görüş ve Önerileriniz İçin Lütfen Bize Yazın

7 + 0 = ?

Tez Yazdırma İletişim

Üniversite döneminde veya üniversite sonrasında önem kazanan tez yazımı kimi zaman oldukça yıpratıcı bir süreç olabiliyor. Uzun zaman ve emek verilmesi gereken tez yazımında dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunuyor.

Olabildiğince fazla kaynaktan araştırma yapılması gerekliliği tez yazımının olmazsa olmazları arasında sayılıyor. Kaynaklarla ilgili alıntılama kurallarına hakimiyet de başarılı bir tez sunmanın gerekliliklerinden.

Aynı Konuda Uzun Süren Araştırma

Tez hazırlayan akademik kariyer düşünen pek çok kişi uzun süre boyunca aynı konu üzerinde çalışma yapmanın zorluklarıyla ilgili çeşitli paylaşımlar yapıyor. Yüksek lisansta ortalama bir yıl ve doktora seviyesinde ortalama 4 yıl süren tez yazımı bunaltıcı bir dönem olarak karşımıza çıkıyor.

Tez Artık Korkutucu Değil

Belirlenen tez konusu üzerinde uzun süre boyunca aynı motivasyonla çalışmakta çok zorlanıyorsanız, başvurulabilecek çeşitli çözümler bulunuyor. Tez döneminde yazım, kurallar, kaynaklar ve kaynakların kullanımı, tezi doğru şekilde aşamalandırma, doğru savunma yazma gibi konularda yetersiz hissetmemeniz için firmayla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorucu ve bunaltıcı dönemden çıkmak ve tez yazdırma ücretleri  iletişim kurmak için daha fazla beklemeyin. Uygun ücretlerle kaliteli hizmet almak için telefon etmeniz yeterli. Yazım ve teslim sonrasında da tezin ortaya çıkartıldığı aşamada da kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Uzman Ekiple Tanışın

Alanında uzman kişilerden oluşan yazım ekibi, tezin tüm detaylarıyla ilgileniyor. Akademik kurullar tarafından önem verilen hususları atlamayan ekip sayesinde, başarılı bir tez sunulması mümkün oluyor. Gereken bilimsel araştırmanın yapılmasının ardından konuyla ilgili tüm kaynakların taranması aşamasına geçiliyor.

Kaynaklar bulunduktan sonra incelenmesine başlanıyor. İncelenen kaynaklarda savunulan görüşe göre uygun olabilecek alıntılar çıkartılıyor. Ardından yazım aşamasına geçiliyor. Planlı şekilde yürütülen sürecin sonunda geçer not alan tez sayesinde, yorucu bir süreç kolay biçimde atlatılıyor.