Ücret Karşılığında Tez Yazdırma

Ücretli tez yazdırma, öğrencilerin veya akademisyenlerin tezlerini yazarken ihtiyaçları olan analiz, redaksiyon, yorumlama, vb. gibi çalışmaları ücret karşılığında hizmete sunulmasına denir. Akademik danışmanlık veya tez yazım merkezi gibi isimlerle anılan bu sektör internetin yaygınlaşması ve kaynakların değişmesiyle yaygınlaşmış bir meslektir. Bu mesleğin içerisinde birçok alanının uzmanı ve profesyonellerden SPSS, LİSRELL, Eviews ve AMOS gibi programlarda danışmanlık hizmetleri alınabilmektedir.

Ücret karşılığında tez yazdırmanın ülkemizde en çok merak konusu ise legal olup olmadığıdır. Bu bağlamda liberal politika ekonomisi koşullarında Türkiye’de hizmet vermeyi sürdüren kişilerin herhangi bir yasa ile sınırlandırılmamıştır. Özellikle firmamız olarak faturalı ve kurumsal bir hizmet verildiğinden tarafları yasa dışı bir konuma sokan herhangi bir durum yoktur. Ücretli tez yazdırma hakkında bir diğer merak edilen öge ise bilgilerinizin gizliliğidir. Ekip olarak şahsi bilgilerinizin tamamen bizde gizli saklı kaldığını belirtmek istiyoruz.

Lisans Tezi

Üniversitelerin lisans düzeyinin son sınıfında Öğrencilerin akademik araştırma ilkelerini aşina olması için üniversite tarafından öğrencilere verilen ödevlerdir. Mezun olacağınız bölüme yönelik bilgi ve yeteneklerinizi ölçmek için verilen bu ödevler zor çalışmalara dönüşebilmektedir. İşte tam da bu sebepten bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yüksek Lisans Tezi

Yüksek Lisans tezlerinde ise öğrencilerin artık alanının hâkimi olma gayesini taşıdığı düzeydir. Bu seviyede öğrencilerin bitirmek için yazdığı akademik çalışmalara ise Yüksek Lisans tezi denir. Yüksek Lisans düzeyinde öğrencileri savını sunmak için kullanacağı yöntemler bekliyor; Mülakat, Söylem Analizi ve Anket gibi detaylar öğrencilerin güvenilir ve profesyonel danışmanlık hizmeti almak isteyeceği durumları oluşturabilir. Regresyon Tez olarak her türlü teknik detaya hâkim akademik kadromuzla bu hizmeti sunmaya hazırız

Önem Taşıyan Bazı Konular

Tez yazdırmadan önce profesyonel destek alacak öğrencilerin veya akademisyenlerin bu hizmeti alacakları kişinin veyahut kurumun güvenilirliği oldukça önemlidir. Üstüne üstlük tez yazdırma süreci oldukça yoğun ve disiplinli bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. O yüzden kurumun tüm teknik detaylara ve tez yazım konularına oldukça hâkim olması gerekmektedir. Çünkü tezin ilerlemeleri ve düzeltmeleri iyi yönetilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Hangi Alanlarda Tez Yazılmaktadır?

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda tez yazılabilmektedir. İşletme, Ekonomi, Tıp, Edebiyat, Tarih, Felsefe gibi alanlarda ve daha fazla alanda akademik çalışma yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse mesela İşletme alanında; KOBİ’lerde Üretim Yönetimi, Modern Pazarlama Yönetimi gibi konularda yazılırken Psikoloji alanında; çalışanların örgütsel bağlılık ve iş güvenliği algıları arasındaki ilişki veya Depresyon, Stres gibi konu başlıkları yer almaktadır.