İŞ SÜRECİ

 • 1- TALEBİN İLETİLMESİ

  Bizimle iletişime geçmek için talep formu doldurabilir, mail veya Whastapp üzerinden yazabilirsiniz.

 • 2- TEKLİF VERME

  Sizlere bizleri anlatan, süreci izah eden bir teklif formu ve gizlilik kuralları ile birlikte iletilecek. Bu teklif formunda bizlerden alacağınız hizmetin detaylı anlatımı yer alacaktır. Onay vermeniz halinde ise süreç başlayacak.

 • 3-UZMAN DANIŞMAN ATAMASI

  Tüm yazım süreçlerinde yardımcın olacak ve tez yazımını bir karın ağrısı olmaktan çıkaracak güler yüzlü uzman senin için çalışmaya başlasın. Bu uzman iletişim halinde olabileceğin senin için doğru noktalara parmak basan ve çalışmanın başarısını en senin kadar gözeten bir akıllı yardımcı gibi sana tüm süreçlerde danışmanlık yapacak.

 • 5- PROJE SONUNDA (İSTEK DÂHİLİNDE)ONLİNE YA DA BİRE-BİR EĞİTİM ALMA İMKÂNIN DA VAR.

  Çalışma sistemimizi ve hocalarımızı çok mu sevdin ve üstelik anlatılanlar hakkında hala merak içinde misin? Projeyi sana anlatabilecek uzman hocalarla online sınıflarda seni buluşturabilir ya da ofisimizde bire-bir danışmanlık ve eğitim alabilirsin.

 • 6- PROJENİ KENDİ YAZINLA VE EMEĞİNLE BİTİRMENİN VERMİŞ OLDUĞU ÖZGÜVEN İLE DANIŞMAN HOCALARININ KARŞISINA ÇIK.

 • 4- SENİN İÇİN AÇILACAK ONLİNE SINIFTA SANA ATANMIŞ OLAN UZMAN İLE SÜRECİ YÖNET

  Alanına hâkim uzman danışman ile projeyi yönettiğinde sürecin ne kadar akıcı olduğuna sende şahit olacaksın. Bu süreçte senin için atadığımız uzmanın sağlayacağı destek şu şekilde olacak;

  a) İçindekiler planı ve taslak kurgu oluşturulacak. Bu kurgu göstereceğimiz adımları nasıl yapacağınıza dair videoları ile online sınıfta paylaşılacak. Kurgular gerekli olması halinde sizin konunuza uygun bir senaryo halinde düzenlenip hakkında bilgilendirme geçilecek.

  b) Kuramsal çerçeve yani teorik kısımlar bölümündeki başlıklar formata uygun bir biçimde yarısı yazılarak geriye kalan yarıları ise sizin yazmanız için PDF kaynak, nasıl yaparım videoları ve benzer paragraflar ile senin yazman için gerekli olan akademik zemin hazırlanacak ardından online sınıfa yüklenecek. (Bu kısımda amacımız teorik konseptlerin yazılabilmesinde sizlerin akademik bir malzeme ile desteklenmesidir, aksi halde literatür yani teorik kısım bölümünün tamamını yazdırma talebinizi göndereceğimiz çalışmayı akademik sahtekarlık amaçlı kullanmayacağınızı taahhüt etmeniz koşuluyla gerçekleştirebiliriz)

  c) Yöntem bölümü size özel atanan uzman tarafından oluşturulacak. Bu bölüm, nasıl yapacağınızı gösteren örnek videoları ve örnek paragraflarla online sınıfa yüklenecek.

  d) Bulgular bölümünde size atadığımız uzman gerekli analizleri yaptıktan sonra bu bölümlerle ilgili özellikle sizin yazmanızı sağlayacak nasıl yaparım videolarını online sınıfa yükleyecek. Bu hazırlanan videoları Youtube, Udemy gibi sosyal ağlarda bulunmayan size özel hazırlanış videolardır.

  e) Sonuç, öneriler ve tartışma bölümü özet bir biçimde oluşturulacak. Önemli bir kısmı sizin yazımınız için bırakılacak ve bu kısımlar için de ayrıca tarafınıza kaynak ve nasıl yaparım videoları iletilecek. İstenildiği takdirde tartışma bölümü için kaynaklardaki ilgili bölümler işaretlenerek kullanılabilecek paragraflar tarafınıza iletilecek. (Bu bölümünün tamamını yazdırma talebinizi göndereceğimiz çalışmayı akademik sahtekârlık amaçlı kullanmayacağınızı taahhüt etmeniz koşuluyla gerçekleştirebiliriz)

  f) Format ve redaksiyon kısımları ile ilgili nasıl yapacağınıza dair videoları online sınıfa yüklenecek.

  g) Revizyon talepleri gözden geçirilecek.